Asklip

Klient za námi přišel s neotřelým nápadem spustit revoluční seznamovací službu a to rovnou na nejkonkurenčnějším trhu – v New Yorku.

Dostali jsme šibeniční deadline a v první fázi bylo potřeba vyvinout webovou aplikaci, která by kompletně nahradila aplikaci mobilní tak, abychom službu mohli co nejdříve spustit na všech zařízeních najednou. Maximální důraz byl tedy kladen na responzivní design, kde jsme se dostali na hranici 12 různých breakpointů, tak aby opravdu na každém rozlišení web vypadal skvěle a hlavně byl výborně použitelný.
Na projektu jsme kompletně vytvářeli grafický design včetně ručně kreslených ilustrací, back-end i front-end vývoj, dále pak nastavili marketingovou strategii s dohlížením na exekutivu.
Spolupráce s klientem probíhala v tak intenzivním tempu, že se stal po dobu vývoje projektu v podstatě součástí našeho týmu.

Díky tomu byla spolupráce velice rychlá a efektivní.

 

Asklip
         

          Tisková zpráva


Asklip přináší revoluci v seznamování

Letošní únor se zapíše do historie v seznamování, mezi online seznamovacími stránkami se objevila nová služba Asklip určená pro všechny, kteří hledají vážný vztah. Revoluční seznamka funguje na principu zasílání virtuálních dárků za reálné peníze, stejně jako když někoho v baru pozvete například na drink. Díky tomu má každý zájemce téměř 100% jistotu, že se rande uskuteční. S každou schůzkou jste totiž o krok blíže opravdovému vztahu.
Každý to už někdy zažil. Složité hledání toho pravého, zdlouhavé vyměňování prázdných frází na chatu nebo ve zprávách a pak schůzka, na kterou dotyčný ani nepřišel. V Asklip věříme tomu, že cesta ke spokojenému a vážnému vztahu vede skrze skutečné setkání, na kterém zjistíte, zda si se svým protějškem rozumíte. V dnešním světě randění není jednoduché najít někoho, kdo má o vztah vážný zájem a často jsme nuceni rozhodovat se online na základě toho, jakou má dotyčný rád barvu a kde pracuje. Naším cílem je pro všechny hledání toho pravého usnadnit.
Asklip pomáhá revolučním stylem k opravdovému randění a jednoho dne třeba i k velké lásce. Nejde o žádné složité algoritmy, naším cílem je seznamování nezdržovat, namísto toho směřujeme naše uživatele co nejdříve na rande, kde oba zjistí, zda mezi nimi funguje chemie a zda bude po této schůzce následovat i další.
Funguje to jednoduše. Po registraci vyplníte svůj profil, nám stačí pouze fotka a základní údaje, žádné složité a otravné vyplňování dotazníků a zaškrtávání políček. V případě, že má dotyčný/á zájem o seznámení, musí své/mu vyvolené/mu zaslat virtuální dárek jako důkaz, že to myslí vážně. V případě přijetí čeká na oba dohodnutí místa, termínu a pak jen skvělé rande. Pokud vše klapne a rande se uskuteční, virtuální dárek pak připadne pozvané/mu. V případě, že se rande z nějakého důvodu neuskuteční, zařídíme, že dárky se vrátí zpět tomu, kdo dárky zasílal. Pro obě strany to znamená, že nikdy nelitují času stráveného na rande, pokud to zrovna nebyla schůzka jako vystřižená z romantického filmu. S Asklip tak můžete jen získat.
Vyrazte na rande už zítra, zaregistrujte se na www.asklip.com, vytvořte si profil a čekejte na pozvání nebo buďte naopak vy ten iniciátor. Pak už jen stačí vymyslet, kam svou vyvolenou/svého vyvoleného vezmete. Kino nebo večeře?


hour_dark 500 – 550 hodin

www_dark https://www.asklip.com/

phone_dark Máte zájem o nezávaznou konzultaci?